ویپاسانا VIPASSANA

چرا ویپاسانا؟
توی دنیای مدرن گاهی تن به مدیتیشن ده دقیقه‌ای هم دادن برای بعضی‌ها غیرممکن به نظر می‌رسه. ممکنه ما وقت بذاریم برای دو ساعت تلویزیون دیدن، اما برای دیدن تفکرات و شلوغی ذهنمون و توجه به درون وقت‌ پیدا نمی‌کنیم. روانشناس‌ها و گورو‌ها این وقتی که پیدا نمی‌شه رو از اینکه ما می‌گریزیم از روبرو شدن با خود و فرار می‌کنیم از نگاه‌کردن به حقیقت می‌دونن.
اگر زندگی براتون فراتر از زندگی روزمره هست و می‌دونید چیزی در درون هست که به‌ بی‌نهایتِ دنیا وصل می‌شه، الان فرصت مناسبیه که وقتی بذارید، به هیاهوی ذهنتون نگاه کنید و پرسپکتیوتون رو به زندگی بسته به چیزی که دریافت کردید متناسب کنید. فقط بگیم بعد از یک‌بار ویپاسانا، یکی از کهن‌ترین تکنیک‌های مراقبه در جهان، ممکنه دلتون بخواد باز هم در این دوره شرکت کنید. برای خیلی‌ها ویپاسانا یه خلوت شخصی سالی یه‌بار می‌شه.

حالا مسئله اینه که چرا ویپاسانا؟ – ویپاسانا رایگانه و برای عموم شرکت در دوره‌هاش آزاده. دین و جنسیت و نژاد و .. تعیین نمی‌کنه شما می‌تونید در این دوره‌ها شرکت کنید یا نه. هزینه‌هاش رو هم از کسانی تأمین می‌کنه که قبلا دوره رو گذروندن و می‌خوان بقیه هم از این تجربه فوق‌العاده استفاده کنن.
– دوره‌های ویپاسانا در کل دنیا برگزار می‌شه و هر جای دنیا که هستید یا سفر می‌کنید می‌تونید ده روز وقت هم برای ویپاسانا بذارید. – دوره‌ها در مکان‌های امن و با میزبانی گروه داوطلب علاقمند که قبلا دوره‌ها رو گذروندن، استاد یا اساتید و توسط یه موسسه رسمی بین‌المللی برگزار می‌شه. در صورت داشتن سوال یا کمک خواستن در هر موردی کسی هست که با مهر و توجه به شما براتون وقت بذاره. – ده روز رو در سکوت گذروندن تقریبا برای همه پیش‌داوری و ترس داره. روبرو‌شدن با این ترس خودش یه موفقیت بزرگه توی زندگی آدم. – گذروندن این دوره باعث رشد در اعتماد‌به نفس و کشف و اطمینان از قابلیت‌های فردی می‌شه.‌ بعد از ده روز خیلی‌ از شرکت‌کننده‌ها رو با گشاده‌ترین لبخند بر لب و روشن‌ترین چشم‌ها در جهان می‌بینید. – هر تغییری می‌خواین در زندگی‌تون اتفاق بیفته رو با گذروندن این دوره می‌تونید به حقیقت برسونید. اگر می‌خواید از یه عادت ناسالم رها شید یا عادت جدیدی رو برای رشد خودتون شروع کنید، ویپاسانا تمرین و شروع مناسبیه

  1. امیدوارم بتونم دوره ویپاسانا رو هم بگذرونم ،بعد از گذراندن دوره های شما ،و تامل در دروس دوره ،حالا احساس میکنم آمادگی ش رو دارم که در دوره ویپاسا نا هم شرکت کنم با امید و آرزوهای خوب برای همه مراقبه گران و غیر مراقبه گران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp تیم پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا